MMSZ36T1G
DIODE ZENER 36V 500MW SOD123
Üretici
onsemi
Seri / Aile Numarası
MMSZ36
MMSZ36T1G Hakkında
MMSZ36T1G, onsemi tarafından üretilen 36V nominal voltajlı Zener diyottur. SOD-123 yüzey montajlı pakette sunulan bu bileşen, 500mW güç kapasitesine sahiptir. ±5% voltaj toleransı ile voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve referans devreler gibi uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında çalışır. 90 Ohm maksimum impedansı ve 50nA ters kaçak akımı ile düşük güçlü elektronik devreler için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 25.2 V
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 36 V