MMSZ27ET1
DIODE ZENER 27V 500MW SOD123
Seri / Aile Numarası
MMSZ27
MMSZ27ET1 Hakkında
MMSZ27ET1, onsemi tarafından üretilen 27V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. SOD-123 yüzey montaj paketinde sunulan bu komponent, 500mW güç dağıtım kapasitesine ve ±5% voltaj toleransına sahiptir. Maksimum 80 Ohm empedans ile karakterize edilen bileşen, -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. 18.9V'de 50nA ters kaçak akımı ile belirtilmiştir. Gerilim stabilizasyon, regülasyon ve koruma devrelerinde kullanılan bu diyot, elektronik cihazlarda sabit voltaj kaynağı sağlamak için tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 18.9 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123
Part Status Obsolete
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 27 V