MMBZ5250BLT1G
DIODE ZENER 20V 225MW SOT23-3
Üretici
onsemi
MMBZ5250B
MMBZ5250BLT1G Hakkında
MMBZ5250BLT1G, onsemi tarafından üretilen 20V nominal değerine sahip bir Zener diyottur. SOT-23-3 (TO-236) SMD paketinde sunulan bu komponent, 225mW güç dağıtım kapasitesine ve 25 Ohm maksimum empedansa sahiptir. -65°C ile 150°C arasında çalışan bu Zener diyot, voltaj regülasyonu, koruma devrelerine ve gerilim referansı uygulamalarında kullanılır. ±5% tolerans ile belirtilen voltaj değeri, kontrollü gerilim sabitlenmesi gereken düşük güçlü devrelerde tercih edilir. 100nA ters sızıntı akımı ve 900mV ön iletim gerilimi ile yüksek güvenilirlik sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 15 V
Impedance (Max) (Zzt) 25 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 225 mW
Supplier Device Package SOT-23-3 (TO-236)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 20 V