MMBZ5225C-E3-08
DIODE ZENER 3V 225MW SOT23-3
Seri / Aile Numarası
MMBZ5225C
MMBZ5225C-E3-08 Hakkında
MMBZ5225C-E3-08, Vishay tarafından üretilen 3V nominal Zener gerilimi ile tasarlanmış tekil Zener diyottur. Surface mount TO-236-3 (SOT-23-3) paketinde sunulan bu bileşen, 225mW maksimum güç yayma kapasitesine ve 30Ω maksimum impedansa sahiptir. -55°C ile +150°C arasında çalışabilen ve ±2% toleransa uyan komponent, gerilim regülasyonu, aşırı gerilim koruması ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. Düşük ters sızıntı akımı (50µA @ 1V) ve kompakt boyutu, portföy PCB tasarımlarında gümrük ve hassas uygulamalar için uygun seçimdir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Last Time Buy
Power - Max 225 mW
Supplier Device Package SOT-23-3
Tolerance ±2%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3 V