MMBT4400
0.6A, 40V, NPN
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
MMBT4400
MMBT4400 Hakkında
MMBT4400, Rochester Electronics tarafından üretilen Surface Mount NPN bipolar transistördür. 600 mA maksimum kolektör akımı ve 40V kolektör-emiter gerilimi ile orta güç uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 350 mW maksimum güç dissipasyonuna sahip olan bu transistör, -55°C ile +150°C arasında çalışabilir. TO-236-3 / SOT-23 paketinde sunulan MMBT4400, anahtarlama devreleri, sinyal amplifikasyonu, kontrol devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 50 @ 150mA, 10V koşullarında minimum 50 DC akım kazancı sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Collector (Ic) (Max) 600 mA
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 50 @ 150mA, 10V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 350 mW
Supplier Device Package SOT-23
Transistor Type NPN
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 750mV @ 50mA, 500mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 40 V