MM5Z9V1T5G
DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD523
Üretici
onsemi
Seri / Aile Numarası
MM5Z9V1T5G
MM5Z9V1T5G Hakkında
MM5Z9V1T5G, onsemi tarafından üretilen 9.1V nominal gerilimli tekil Zener diyottur. 500mW güç derecelendirmesi ve SOD-523 (SC-79) yüzeye monte paketlemesiyle kompakt uygulamalar için tasarlanmıştır. 7V ters gerilimde 200nA sızıntı akımı ve maksimum 15 Ohm empedansı ile düşük dinamik direnç sağlar. -65°C ile 150°C çalışma sıcaklık aralığında kararlı performans gösterir. Voltaj düzenleme, yatırım koruması, sinyal kliplemeleri ve referans uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 nA @ 7 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-523
Tolerance ±6.04%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 9.1 V