MM5Z9V1T1G
DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD523
Üretici
onsemi
Seri / Aile Numarası
MM5Z9V1T1G
MM5Z9V1T1G Hakkında
MM5Z9V1T1G, onsemi tarafından üretilen 9.1V nominal değerine sahip tekil Zener diyottur. 500mW güç kapasitesi ile voltaj düzenleme ve korumalı devreler için tasarlanmıştır. SOD-523 SMD paketinde sunulan bu bileşen, gerçek zamanlı veri toplaması ve kontrol uygulamalarında hızlı yanıt süresi gerektiren devre tasarımlarında kullanılmaktadır. ±6% tolerans aralığında, -65°C ile 150°C arasında çalışan bu diyot, düşük ters kaçak akımı (7V'de 200nA) ve 15Ω maksimum empedans değerleriyle karakterize edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 nA @ 7 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-523
Tolerance ±6%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 9.1 V