MM5Z7V5T5GF
VOLTAGE REGULATOR DIODES
Üretici
Nexperia
Seri / Aile Numarası
MM5Z7V5T5GF
MM5Z7V5T5GF Hakkında
MM5Z7V5T5GF, Nexperia tarafından üretilen 7.5V nominal Zener gerilimi ile tasarlanmış bir Surface Mount Zener diyotudur. SC-79/SOD-523 paketinde sunulan bu bileşen, voltaj regülasyonu ve koruma uygulamalarında kullanılır. Maksimum 300mW güç yeteneğine sahip olan diyot, 1µA ters kaçak akımı ve 10 Ohm'luk maksimum impedans karakteristiğine sahiptir. ±2% tolerans ile üretilen MM5Z7V5T5GF, 150°C'ye kadar çalışabilen bu bileşen, analog ve dijital devrelerde voltaj sınırlama, zener regülatör ve surge koruma uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 5 V
Impedance (Max) (Zzt) 10 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-523
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 7.5 V