MM5Z6V2T5G
DIODE ZENER 6.2V 500MW SOD523
Seri / Aile Numarası
MM5Z6V2T5G
MM5Z6V2T5G Hakkında
MM5Z6V2T5G, onsemi tarafından üretilen 6.2V nominal gerilimli tekil Zener diyottur. 500mW güç kapasitesine sahip bu bileşen, SOD-523 SMD paketinde sunulmakta ve yüksek sıcaklık ortamlarında çalışmaya (150°C'ye kadar) dayanıklıdır. 10 Ohm maksimum empedans ve 3µA ters akım özellikleriyle voltaj regülasyonu, stabilizasyon ve koruma uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 150°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığı, endüstriyel ve otomotiv uygulamaları için uygun hale getirir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 4 V
Impedance (Max) (Zzt) 10 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-523
Tolerance ±6.45%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 6.2 V