MM5Z47VT5G
DIODE ZENER 47V 500MW SOD523
Seri / Aile Numarası
MM5Z47V
MM5Z47VT5G Hakkında
MM5Z47VT5G, onsemi tarafından üretilen 47V nominal gerilimde Zener diyottur. 500mW güç derecelendirmesine sahip bu bileşen, SC-79 / SOD-523 yüzey montajlı paketinde sunulmaktadır. -65°C ile +150°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 170Ω maksimum empedans ve ±6.38% tolerans özelliğine sahiptir. Maksimum 900mV ileri yönlü gerilim düşüşü (10mA'de) belirtilmiştir. Regülasyon, voltaj sınırlama, aşırı voltaj koruması ve referans uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Impedance (Max) (Zzt) 170 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-523
Tolerance ±6.38%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 47 V