MM5Z3V9B
DIODE ZENER 3.9V 500MW SOD-523
Üretici
Rectron USA
Seri / Aile Numarası
MM5Z3V9B
MM5Z3V9B Hakkında
MM5Z3V9B, Rectron USA tarafından üretilen 3.9V nominal değerine sahip tekil Zener diyottur. SOD-523 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 200mW maksimum güç dağıtabilir ve ±2% tolerans ile üretilmiştir. -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 100 Ohm maksimum empedans (Zzt) ve 1V'ta 5µA ters sızıntı akımı özellikleriyle gerilim regülasyon, koruma devresi ve referans uygulamalarında kullanılan bir regülatör diyotudur. Surface Mount montaj tipi sayesinde yüksek yoğunluklu PCB tasarımlarına uygun bir seçenektir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package SOD-523
Tolerance ±2%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.9 V