MM5Z39VT1G
DIODE ZENER 39V 500MW SOD523
Seri / Aile Numarası
MM5Z39V
MM5Z39VT1G Hakkında
MM5Z39VT1G, onsemi tarafından üretilen 39V nominal değerine sahip tekil Zener diyottur. SOD-523 yüzey montajlı paket içinde sunulan bu bileşen, 500mW güç dağıtabilir ve -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. 50nA ters sızıntı akımı ve 130 Ohms maksimum empedans ile karakterizedir. Voltaj düzenleme, gerilim sınırlama ve koruma devreleri gibi uygulamalarda kullanılır. ±5.1% tolerans ve 900mV maksimum ileri yönde düşüş özellikleri vardır. Bileşen yaşlanmış/eski üretim kategorisindedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 27.3 V
Impedance (Max) (Zzt) 130 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Obsolete
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-523
Tolerance ±5.1%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 39 V