MM5Z2V4T5GF
VOLTAGE REGULATOR DIODES
Üretici
Nexperia
Seri / Aile Numarası
MM5Z2V4T5GF
MM5Z2V4T5GF Hakkında
MM5Z2V4T5GF, Nexperia tarafından üretilen 2.4V nominal gerilim değerine sahip bir Zener diyottur. Surface mount SOD-523 paketinde sunulan bu voltaj regülatör diyotu, 300mW maksimum güç tüketimine ve ±2% toleransa sahiptir. 100 Ohm maksimum empedans (Zzt) ile düşük dinamik direnç sunar. 150°C işletme sıcaklığına dayanıklı tasarımı, 1V'de 50µA ters diyakod akımı ve 100mA'de 1.1V forward gerilimi ile karakterizedir. Güç kaynakları, voltaj referans devreleri, sinyal koruma ve regülasyon uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-523
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 2.4 V