MM5Z15VT5G
DIODE ZENER 15V 500MW SOD523
Üretici
onsemi
Seri / Aile Numarası
MM5Z15V
MM5Z15VT5G Hakkında
MM5Z15VT5G, onsemi tarafından üretilen 15V nominal Zener diyotudur. SOD-523 yüzey montajlı paket içinde sunulan bu komponent, 500mW güç dağıtma kapasitesine sahiptir. Zener gerilimi ±5% tolerans ile 15V'da belirtilmiştir. 30 Ohms maksimum impedansı ile düşük gürültü uygulamaları için uygun özellikleri vardır. -65°C ile 150°C arasında çalışan bu diyot, voltaj regülasyonu, koruma devrelerinde ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. 10mA'de maksimum 900mV forward voltage değerine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 10.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Obsolete
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-523
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 15 V