MM3Z9V1T3G
DIODE ZENER 9.1V 300MW SOD323
Paket/Kılıf
SC-76
Seri / Aile Numarası
MM3Z9V1T3G
MM3Z9V1T3G Hakkında
MM3Z9V1T3G, onsemi tarafından üretilen 9.1V nominal geriliminde bir Zener diyottur. SOD-323 (SC-76) yüzey montajlı paket ile sunulan bu bileşen, 300mW güç dağıtma kapasitesine sahiptir. ±5% voltaj toleransı ve 15Ω maksimum empedans değerleri ile belirtilmiştir. 7V ters gerilimde 200nA sızıntı akımına sahiptir. -65°C ile 150°C arasında çalışır. Voltaj düzenleme, aşırı gerilim koruması, referans gerilim kaynakları ve sinyal klipler uygulamalarında kullanılır. Kompakt SMD paketlemesi sayesinde yüksek yoğunluklu elektronik devrelere entegrasyona uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 nA @ 7 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Obsolete
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 9.1 V