MM3Z9V1T1G
DIODE ZENER 9.1V 300MW SOD323
Paket/Kılıf
SC-76
Seri / Aile Numarası
MM3Z9V1T1G
MM3Z9V1T1G Hakkında
MM3Z9V1T1G, onsemi tarafından üretilen 9.1V nominal değerine sahip tek bir Zener diyottur. SOD-323 yüzey montaj paketi ile sunulan bu bileşen, 300 mW güç dağıtabilir ve -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. 15 Ohm maksimum empedans (Zzt) ve ±5% voltaj toleransı ile belirtilmiştir. 7V'de 200 nA'lık ters sızıntı akımı ve 10 mA'de 900 mV maksimum ileri voltaj özelikleri bulunmaktadır. Bu Zener diyot, voltaj regülasyonu, EMI filtreleme, transiyent koruması ve devre yönetimi uygulamalarında kullanılır. Küçük form faktörü ile kompakt elektronik tasarımlara uygun bir çözümdür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 nA @ 7 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 9.1 V