MM3Z7V5ST1G
DIODE ZENER 7.5V 300MW SOD323
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
SC-76
Seri / Aile Numarası
MM3Z7V5ST1G
MM3Z7V5ST1G Hakkında
MM3Z7V5ST1G, onsemi tarafından üretilen 7.5V nominal voltajlı Zener diyottur. 300mW güç kapasitesi ile kompakt SC-76 (SOD-323) yüzey montajlı pakette sunulur. ±2% voltaj toleransı ile hızlı regülasyon sağlayan bu bileşen, voltaj referansı ve koruma uygulamalarında kullanılır. Maximum 15Ω impedans ve 1µA ters kaçak akımı (-65°C ile +150°C işletme sıcaklık aralığında) ile kararlı performans sunar. İçgüdü devrelerinde, güç kaynakları, sinyal koşullandırma ve gerilim düzenleme devrelerde yaygın olarak uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 5 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 7.5 V