MM3Z75VT1GX
VOLTAGE REGULATOR DIODES
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
SC-76
Seri / Aile Numarası
MM3Z75VT1GX
MM3Z75VT1GX Hakkında
MM3Z75VT1GX, Nexperia tarafından üretilen 75V nominal voltajlı Zener diyottur. Surface mount SC-76 (SOD-323) paketinde sunulan bu regülatör diyotu, 300 mW maksimum güç derecelendirilmesine sahiptir. ±5% tolerans ile sağlanan 75V Zener voltajı, sabit voltaj referans kaynakları ve devrelerde aşırı voltaj koruması için kullanılır. 150°C çalışma sıcaklığında 50 nA ters sızıntı akımı ve maksimum 255 Ohms empedansı ile karakterize edilen bu bileşen, düşük güçlü elektronik uygulamalarda gerilim düzenlemesi ve koruma devrelerinde yaygın olarak yer alır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 52.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 255 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 75 V