MM3Z75VC
DIODE ZENER 75V 200MW SOD323F
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
SC-90
Seri / Aile Numarası
MM3Z75VC
MM3Z75VC Hakkında
MM3Z75VC, onsemi tarafından üretilen 75V nominal değerine sahip tekil Zener diyottur. SOD-323F yüzey montaj paketi içerisinde sunulan bu bileşen, 200mW güç dağıtım kapasitesine ve ±5% toleransa sahiptir. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. 52.5V ters gerilimde 45nA ters akım çizelgesiyle karakterize edilmiştir. Maksimum empedansı 240 Ohm ve 10mA ileri akımda maksimum ileri gerilimi 1V'dur. Voltaj regülasyonu, transiyent koruması ve voltaj referans uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 45 nA @ 52.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 240 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-90, SOD-323F
Part Status Active
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package SOD-323F
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 75 V