MM3Z6V8T1
DIODE ZENER 6.8V 200MW SOD-323
Paket/Kılıf
SC-76
Seri / Aile Numarası
MM3Z6V8T1
MM3Z6V8T1 Hakkında
MM3Z6V8T1, Rochester Electronics tarafından üretilen 6.8V nominal gerilimli Zener diyottur. 200mW güç kapasitesi ve SOD-323 yüzey montajı paketlemesi ile kompakt elektronik tasarımlara uygun hale getirilmiştir. 15 Ohm maksimum impedansı ve 2 µA @ 4V ters sızıntı akımı özellikleriyle voltaj stabilizasyon ve koruma uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 150°C arasında işletme sıcaklığı aralığında çalışır. Şu anda üretim dışı (Obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 µA @ 4 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Obsolete
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package SOD-323
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 6.8 V