MM3Z62VT1G
DIODE ZENER 62V 300MW SOD323
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
SC-76
Seri / Aile Numarası
MM3Z62V
MM3Z62VT1G Hakkında
MM3Z62VT1G, onsemi tarafından üretilen 62V nominal gerilimde çalışan surface mount zener diyottur. SOD-323 (SC-76) paket tipinde sunulan bu bileşen, 300mW maksimum güç dağıtım kapasitesine sahiptir. ±6% tolerans ile üretilen diyot, 215 Ohm maksimum impedans değerine ve 50 nA ters kaçak akımına (43.4V'ta) sahiptir. -65°C ile 150°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Voltaj düzenlemesi, gerilim koruma devreleri, transient suppression uygulamaları ve kademeli voltaj referans kaynakları gibi yüksek gerilim elektronik devrelerinde tercih edilir. Forward gerilimi 10mA akımda 900mV'tur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 43.4 V
Impedance (Max) (Zzt) 215 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±6%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 62 V