MM3Z62VC
DIODE ZENER 62V 200MW SOD323F
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
SC-90
Seri / Aile Numarası
MM3Z62V
MM3Z62VC Hakkında
MM3Z62VC, onsemi tarafından üretilen 62V nominal değerine sahip bir Zener diyottur. Surface Mount SOD-323F paketinde sunulan bu bileşen, 200mW güç derecelendirmesine ve ±5% toleransa sahiptir. 43.4V'ta 45nA reverse leakage akımı ile karakterize edilen bu diyot, 1V maximum forward voltajında (10mA'de) çalışır. Maximum impedansı 202 Ohm olup, -65°C ile 150°C arasında stabil çalışma sağlar. Düşük güç yayılımı gerektiren voltaj düzenleme, over-voltage koruma ve referans uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 45 nA @ 43.4 V
Impedance (Max) (Zzt) 202 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-90, SOD-323F
Part Status Active
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package SOD-323F
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 62 V