MM3Z5V1ST1G
DIODE ZENER 5.1V 300MW SOD323
Paket/Kılıf
SC-76
Seri / Aile Numarası
MM3Z5V1ST1G
MM3Z5V1ST1G Hakkında
MM3Z5V1ST1G, onsemi tarafından üretilen 5.1V nominal gerilimde bir Zener diyotudur. SOD-323 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 300mW güç derecelemesine sahiptir. ±2% tolerans ile üretilmekte ve -65°C ile 150°C arasında çalışabilmektedir. 10mA akımda maksimum 900mV ilerme gerilimi ve 60 Ohm impedansı ile karakterizedir. Gerilim düzenlemesi, koruma devresi tasarımı ve voltaj sabitlemesi uygulamalarında kullanılan bu diyot, düşük sızıntı akımı (2µA @ 2V) sağlayarak hassas elektronik devrelerde istikrarlı çalışma sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 µA @ 2 V
Impedance (Max) (Zzt) 60 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 5.1 V