MM3Z4V3ST1
DIODE ZENER 4.3V 200MW SOD323
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
SC-76
Seri / Aile Numarası
MM3Z4V3ST1
MM3Z4V3ST1 Hakkında
MM3Z4V3ST1, onsemi tarafından üretilen 4.3V nominal Zener gerilimi ile tasarlanmış bir tekil Zener diyotudur. 200mW güç kapasitesi ve SOD-323 (SC-76) yüzey montajlı paket ile miniaturize uygulamalara uygun hale getirilmiştir. ±3% tolerans ile voltaj düzenleme, koruma ve referans devrelerinde kullanılmaya uygundur. -65°C ile 150°C arasında güvenilir çalışma sağlar. 90 Ohm maksimum impedansı ile hızlı cevap verme özelliğine sahiptir. Geriş akım kaçağı (reverse leakage) 1V'de 3µA ile sınırlıdır, bu da düşük güç tüketimini garanti eder.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Obsolete
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±3%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.3 V