MM3Z3V6ST1G
DIODE ZENER 3.6V 300MW SOD323
Paket/Kılıf
SC-76
Seri / Aile Numarası
MM3Z3V6
MM3Z3V6ST1G Hakkında
MM3Z3V6ST1G, onsemi tarafından üretilen 3.6V nominal gerilim değerine sahip tek bir Zener diyottur. 300mW güç derecelendirmesi ile sirkuit koruması, voltaj regülasyonu ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. SOD-323 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, -65°C ile 150°C arasında çalışmaya uygun olup, 5µA @ 1V ters kaçak akımı ve 90Ω maksimum empedans özellikleriyle karakterizedir. ±3% tolerans ile üretilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Obsolete
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±3%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.6 V