MM3Z3V3B
DIODE ZENER 3.3V 200MW SOD323F
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
SC-90
Seri / Aile Numarası
MM3Z3V3B
MM3Z3V3B Hakkında
MM3Z3V3B, onsemi tarafından üretilen 3.3V nominal değere sahip tekil Zener diyottur. SOD-323F yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 200mW güç dağıtma kapasitesine ve 89 Ohm maksimum impedansa sahiptir. ±2% voltaj toleransı ile hassas regülasyon uygulamalarında kullanılır. Reverse leakage akımı 1V'de 4.5µA olup, -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. Voltaj referans devreleri, koruma uygulamaları, lojik seviyeleri uyuşturma ve güç kaynağı regülasyonu gibi alanlarda yaygın olarak uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 4.5 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 89 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-90, SOD-323F
Part Status Active
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package SOD-323F
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.3 V