MM3Z39VT1
DIODE ZENER 39V 200MW SOD323
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
SC-76
Seri / Aile Numarası
MM3Z39V
MM3Z39VT1 Hakkında
MM3Z39VT1, onsemi tarafından üretilen 39V nominal voltajında bir Zener diyottur. 200mW güç derecelemesi ile düşük güç uygulamalarında voltaj regülasyonu ve koruma işlevleri sağlar. Surface mount SOD-323 paketinde sunulan bu bileşen, -65°C ile 150°C arasında çalışır. 130 Ohm maksimum empedansı ile voltaj sabitlemesi gereken devre tasarımlarında, analog sinyal işleme uygulamalarında ve elektronik koruma devrelerinde kullanılır. ±5% tolerans ile karakterize edilmiş olan komponentin ters kaçak akımı 50nA'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 27.3 V
Impedance (Max) (Zzt) 130 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Obsolete
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 39 V