MM3Z39VST1G
300 MW 39 V 2% ZENER DIODE VOLTA
Paket/Kılıf
SC-76
Seri / Aile Numarası
MM3Z39V
MM3Z39VST1G Hakkında
MM3Z39VST1G, Rochester Electronics tarafından üretilen 39V nominal gerilimdeki Surface Mount Zener diyottur. 300mW maksimum güç kapasitesi ile tasarlanmıştır. SC-76/SOD-323 paket içinde sunulan bu bileşen, voltaj düzenleme, koruma ve referans uygulamalarında kullanılır. -65°C ile +150°C arasında çalışır. 39V nominal Zener gerilimi, 130 Ohms maksimum impedansı ve 50nA @ 27.3V ters sızıntı akımı özellikleri ile doğrusal olmayan devre tasarımlarında ve voltaj sınırlama devrelerde yer alır. Forward voltajı 10mA'de 900mV'tur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 27.3 V
Impedance (Max) (Zzt) 130 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-323
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 39 V