MM3Z30VST1G
DIODE ZENER 30V 300MW SOD323
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
SC-76
Seri / Aile Numarası
MM3Z30V
MM3Z30VST1G Hakkında
MM3Z30VST1G, onsemi tarafından üretilen 30V nominal gerilime sahip tekil Zener diyottur. SOD-323 yüzey montajlı paketinde sunulan bu bileşen, 300mW güç dağıtma kapasitesine ve 2 Ohm impedansa (maksimum) sahiptir. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 21V ters gerilimde 50nA ters kaçak akımı karakteristiğine ve 10mA ileriye akımda 900mV ön gerilimi özelliğine sahiptir. Gerilim stabilizasyon, aşırı gerilim koruması ve referans devrelerinde yaygın olarak kullanılan bu diyot, kompakt PCB tasarımlarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 21 V
Impedance (Max) (Zzt) 2 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-323
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 30 V