MM3Z16VB
DIODE ZENER 16V 200MW SOD323F
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
SC-90
Seri / Aile Numarası
MM3Z16V
MM3Z16VB Hakkında
MM3Z16VB, onsemi tarafından üretilen 16V nominal voltajlı Zener diyottur. 200mW güç derecelendirmesi ile SOD-323F yüzey montaj paketinde sunulur. ±2% voltaj toleransı ve 37Ω maksimum empedans (Zzt) özellikleriyle DC güç kaynakları, voltaj düzenleyiciler ve over-voltage koruması devrelerinde kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışan bu bileşen, 1V forward voltaj ve 45nA reverse kaçak akımı değerleriyle hassas voltaj referansı ve kısa devre koruması uygulamalarına uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 45 nA @ 11.2 V
Impedance (Max) (Zzt) 37 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-90, SOD-323F
Part Status Active
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package SOD-323F
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 16 V