MM18-70ANS-ZCK
NPN NO M12
Üretici
SICK
Paket/Kılıf
Cylinder
Seri / Aile Numarası
MM18-70ANS
MM18-70ANS-ZCK Hakkında
MM18-70ANS-ZCK, SICK tarafından üretilen M18 silindirik vida bağlantılı manyetik sensördür. NPN normalde açık (NO) çıkış sağlayan bu sensör, manyetik aktüatörleri algılamak için tasarlanmıştır. 70 mm serbest bırakma mesafesi ile kontakt veya kontaktsuz konum algılaması gerektiren endüstriyel uygulamalarda kullanılır. 5 kHz yanıt hızı ile hızlı anahtarlamaya uygun olup, 10V-30V geniş besleme voltajı aralığında çalışır. -25°C ile 75°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığı, M12 konnektörlü tasarım ile otomasyon, makine kontrolü ve endüstriyel kontrol sistemlerinde uygulanabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Material Magnet
Frequency 5 kHz
Must Release 70.00mm
Operating Temperature -25°C ~ 75°C
Package / Case Cylinder, Threaded - M18
Part Status Active
Termination Style Connector
Voltage - Supply 10V ~ 30V