MM08-60ANS-ZUK
NPN NO 2M CBL
Seri / Aile Numarası
MM08-60ANS
MM08-60ANS-ZUK Hakkında
SICK MM08-60ANS-ZUK, M8 silindirik gövdeli manyetik yakınlık sensörüdür. NPN normally open çıkış tipi ile donatılmış olup, 2 metrelik kablo ile sonlandırılmıştır. 60mm'lik tetikleme mesafesinde (must release) çalışır. 10V ile 30V arasında beslenme gerilimine sahip sensör, -25°C ile 75°C arasındaki sıcaklık aralığında işletilmeye uygundur. 1 kHz frekans özellikleri ile hızlı yanıt süresi sağlar. Manyetik aktuatörler tarafından tetiklenen bu sensör, endüstriyel otomasyon, makine kontrolleri, konum algılama ve sayma uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Material Magnet
Frequency 1 kHz
Must Release 60.00mm
Operating Temperature -25°C ~ 75°C
Package / Case Cylinder, Threaded - M8
Part Status Active
Termination Style Cable Leads
Voltage - Supply 10V ~ 30V