MLSG682M020JA0C
CAP ALUM 6800UF 20% 20V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLSG682M020JA0C
MLSG682M020JA0C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLSG682M020JA0C, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack paketlemesi ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, 20V nominal voltaj ve ±20% tolerans özelliğine sahiptir. -55°C ile 125°C arasında çalışan kondansatör, 125°C'de 5000 saatlik ömür garantisine ve 72mOhm ESR değerine sahiptir. 120Hz'de 9.4A ve 20kHz'de 9.7A ripple akım kapasitesiyle güç kaynakları, filtreler ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Bi-polar yapısı sayesinde AC ve DC uygulamalarında esneklik sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 72mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.7 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 20 V