MLSG381M200JH0C
CAP ALUM 380UF 20% 200V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLSG381M200JH0C
MLSG381M200JH0C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLSG381M200JH0C, 380µF kapasitanslı ve 200V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack kasa tipi ile Through Hole montajı destekler. ±20% tolerans aralığında çalışan bu kondansatör, -55°C ile 125°C işletme sıcaklık aralığında kullanılabilir. 125°C'de 5000 saat yaşam süresi ile tasarlanmıştır. 120Hz'de 634mOhm ESR değerine sahiptir. 120Hz'de 3.6A ve 20kHz'de 4.1A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Bi-polar polarizasyona sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve stabilizasyon devreleri gibi alanlarda kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 380 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 634mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V