MLSG361M150EK1A
CAP ALUM 360UF 20% 150V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLSG361M150EK1A
MLSG361M150EK1A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLSG361M150EK1A, 360µF kapasitansı ve 150V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabbed kasa tipinde chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 120Hz'de 388mOhm ESR değerine sahiptir. Yüksek frekansda (20kHz) 6.4A, düşük frekansda (120Hz) 5.1A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynağı filtrasyonu, enerji depolama ve AC-DC dönüştürücü uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 360 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 388mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.4 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 150 V