MLSG332M060EB0C
CAP ALUM 3300UF 20% 60V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLSG332M060EB0C
MLSG332M060EB0C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLSG332M060EB0C, 3300µF kapasitansı ve 60V rated voltajıyla genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montajı destekleyen FlatPack kasa tipiyle şasi monte edilmek üzere geliştirilmiştir. 44mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. 120Hz'de 15.3A, 20kHz'de 18.2A ripple akım kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, konverterler ve filtreleme devrelerinde kullanılabilir. -55°C ile 125°C arasında çalışan bileşen, 125°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans değeri ile maliyeti düşük uygulamalar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 44mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18.2 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 60 V