MLSG162M050JK0C
CAP ALUM 1600UF 20% 50V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLSG162M050JK0C
MLSG162M050JK0C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLSG162M050JK0C, 1600 µF kapasitansına ve 50V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack paket türü ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ve bi-polar polarizasyon özelliğine sahiptir. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığında dayanıklılık gösterir ve 125°C'de 5000 saat ömür süresi garanti eder. 108mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ve 20kHz'de sırasıyla 6.6A ve 6.8A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 108mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.8 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V