MLS771M100EA0C
CAP ALUM 770UF 20% 100V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLS771M100EA0C
MLS771M100EA0C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLS771M100EA0C, 770µF kapasitansı ve 100V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack kasa tipi ile through hole montajına uygun olan bu kondansatör, -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığını destekler. 85°C'de 10000 saat ömür süresi garantileyen bileşen, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. 238mOhm ESR değeri ve 6.6A (120Hz) ile 7.8A (20kHz) ripple akım kapasitesi ile verimli performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 770 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 238mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.8 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V