MLS601M150EA1A
CAP ALUM 600UF 20% 150V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLS601M150EA1A
MLS601M150EA1A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLS601M150EA1A, 600µF kapasitansı ve 150V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabbed kasa tipinde chassis mount bağlantısı ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında değişken kapasitans değerleri sunmaktadır. 10000 saat ömür iletimine sahip olan komponen -55°C ile 125°C arasında çalışabilir. 261mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ölçülmektedir. Ripple current yeteneği 120Hz'de 6.3A ve 20kHz'de 7.8A olarak belirlenmiştir. Güç kaynakları, filtering uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devreler için kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 261mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.8 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 150 V