MLS491M200EA1C
CAP ALUM 490UF 20% 200V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLS491M200EA1C
MLS491M200EA1C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLS491M200EA1C, 490µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V voltaj derecesi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt olarak lehimlenir. FlatPack kasa türü kompakt alan tasarımları için uygundur. 285mOhm @ 120Hz ESR değeri ile elektrik devrelerde güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 125°C arasında çalışan geniş sıcaklık aralığında 10000 saat ömür süresi garantisi vardır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 490 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 285mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.7 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V