MLS491M200EA1A
CAP ALUM 490UF 20% 200V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLS491M200EA1A
MLS491M200EA1A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLS491M200EA1A, 490µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabbed kasa ile chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. 200V rated voltaj ile güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile sağlanan bileşen, -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10.000 saat ömre sahiptir. 285mOhm ESR değeri ve 20 kHz'de 7.7A ripple current kapasitesi ile yüksek frekans filtrasyonu uygulamalarında etkin çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 490 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 285mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.7 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V