MLS491M200EA0A
CAP ALUM 490UF 20% 200V FLATPACK
Paket/Kılıf
TO-249AA
Seri / Aile Numarası
MLS491M200EA0A
MLS491M200EA0A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLS491M200EA0A, 490 µF kapasitansına ve 200V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabli kasa ile chassis montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 10000 saat ömür garantisi sağlar. 120Hz'de 285mOhm ESR değeri ve 6A (120Hz) / 7.7A (20kHz) ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 490 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 285mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.7 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V