MLS473M5R0EB0D
CAP ALUM 47000UF 20% 5V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLS473M5R0EB0D
MLS473M5R0EB0D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLS473M5R0EB0D, 47000µF kapasitansı ve 5V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabletli kasa tipinde tasarlanmış bu bileşen, şasi montajı için uygun olup, -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 120 Hz'de 30mOhm ESR değeri ve 120 Hz'de 34.4A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. 10000 saat ömür garantisi 85°C'de sağlanır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, düşük voltajlı güç kaynakları, filtre ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 30mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 32 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 34.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 5 V