MLS401M100EK1C
CAP ALUM 400UF 20% 100V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLS401M100EK1C
MLS401M100EK1C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLS401M100EK1C, 400 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. FlatPack gövde tipinde through-hole montajı destekleyen bu kondansatör, -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığında 10000 saat yaşam süresine sahiptir. ±20% tolerans ile belirlenen kapasitans değeri, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 400 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V