MLS332M060EB1D
CAP ALUM 3300UF 20% 60V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLS332M060EB1D
MLS332M060EB1D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLS332M060EB1D, 3300µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 60V voltaj derecelendirilmiş bu komponent, FlatPack tabbed kasa tipinde chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% toleransta üretilen kondansatör, 44mOhm ESR değeri ile 120Hz'de çalışır. 18.2A ripple akımı kapasitesine (20kHz) sahiptir. Geniş işletme sıcaklık aralığında (-55°C ~ 125°C) çalışmakta ve 10000 saatlik yaşam süresi 85°C'de garanti edilmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 44mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18.2 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 60 V