MLS331M250EA0A
CAP ALUM 330UF 20% 250V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLS331M250EA
MLS331M250EA0A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLS331M250EA0A, 330µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile tasarlanmış bu komponentin toleransı ±20% olup, -55°C ile +125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. ESR değeri 120Hz'de 399mOhm'dur. 10000 saatlik çalışma ömrüne 85°C sıcaklıkta sahiptir. Chassis mount FlatPack kasa tipi ve tabletli ayaklar ile monte edilir. 120Hz'de 5A ve 20kHz'de 6.3A ripple akım kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve düşük frekanslı sinyal işleme uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 399mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.3 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V