MLS331M200EK1A
CAP ALUM 330UF 20% 200V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLS331M200EK1A
MLS331M200EK1A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLS331M200EK1A, 330 µF kapasitansına ve 200V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabletli kasa tasarımıyla şasiye monte edilebilir. General Purpose uygulamalar için tasarlanmış olan bu kondansatör, -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10.000 saat ömür garantisi sunar. 120Hz'de 4,9A ve 20kHz'de 6,2A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ESR değeri 120Hz'de 426mOhm olup, ±20% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 426mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.2 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V