MLS263M7R5EA1D
CAP ALUM 26000UF 20% 7.5V FLTPCK
Seri / Aile Numarası
MLS263M7R5EA1D
MLS263M7R5EA1D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLS263M7R5EA1D, 26000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 7.5V nominal voltajda çalışan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. FlatPack tabletli montaj tipiyle chassis mount uygulamalarında yerleştirilir. ±20% tolerans aralığında 51mOhm ESR değerine sahip olan komponent, 85°C'de 10000 saatlik ömür garantisi sunar. -55°C ile 125°C arasında güvenli çalışma sağlayan ürün, 20kHz'de 21.1A ve 120Hz'de 19.8A ripple akım kapasitesine sahiptir. Filtreleme, enerjilendirme ve geçici enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 26000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 51mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 7.5 V