MLS263M7R5EA0C
CAP ALUM 26000UF 20% 7.5V FLTPCK
Seri / Aile Numarası
MLS263M7R5EA0C
MLS263M7R5EA0C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLS263M7R5EA0C, 26000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 7.5V rated voltage ile çalışan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. FlatPack paketlemesi ile Through Hole montajına uygun olan kondansatör, 51mOhm ESR değeri ile düşük empedans karakteristiğine sahiptir. 120Hz'de 19.8A, 20kHz'de 21.1A ripple akım kapasitesiyle yüksek frekans ve düşük frekans uygulamalarında çalışabilir. -55°C ile 125°C geniş işletme sıcaklık aralığında 10000 saatlik ömür sunmakta olup ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 26000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 51mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 7.5 V