MLS263M7R5EA0A
CAP ALUM 26000UF 20% 7.5V FLTPCK
Paket/Kılıf
TO-249AA
Seri / Aile Numarası
MLS263M7R5EA0A
MLS263M7R5EA0A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLS263M7R5EA0A, 26000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 7.5V nominal voltajda çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, enerji depolamış ve voltaj stabilizasyonu işlevlerini yerine getirir. Chassis mount FlatPack kasa tipi ile PCB üstüne sabitlenmek yerine şasi veya panel üzerine monte edilir. ±20% tolerans ve 10000 saatlik ömür süresi (85°C'de) belirtilmiştir. 51mOhm ESR değeri ve 19.8A (120Hz) ile 21.1A (20kHz) ripple akım kapasitesi sayesinde, anahtarlamalı güç kaynakları, tüketici elektroniği ve endüstriyel cihazlar gibi uygulamalarda kullanılabilir. -55°C ile 125°C aralığında çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 26000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 51mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 7.5 V